TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rekord Kędzierzyna-Koźla. W liczbie szpilek w autobusie
MZK TL, TransInfo - Opublikowano: 13.06.2017 13:57:56
Rekord ustanowiony / fot. MZK

Choć Biuro Rekordów nie ujęło w obostrzeniach płci uczestników, MZK zadedykował to wydarzenie pasażerkom.

4 czerwca na terenie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego pasażerki komunikacji miejskiej ustanowiły nietypowy Rekord Polski. Rekord Polski w liczbie osób na obcasach w autobusie.

Choć Biuro Rekordów nie ujęło w obostrzeniach płci uczestników, MZK zadedykował to wydarzenie pasażerkom.

Mimo fatalnej pogody, uczestniczki dopisały i odniesiono sukces.

100 kobiet w butach na obcasie, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla w asyście Przedstawiciela Biura Rekordów ustanowiło rekord.

Imprezę poprowadziła Iwona Pavlović - wielokrotna Mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim, jurorka programu Taniec z Gwiazdami – która na tę okazję przygotowała nowe szpilki i zachęcała wszystkie Panie do wspólnej zabawy.

WIĘCEJ
Sprawdź też:
MZK Kędzierzyn-Koźle
akcja

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.