TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

SkyCash z płatnością przez sieć Play
TransInfo.pl - Opublikowano: 04.10.2019 16:30:46
SkyCash z płatnością przez sieć Play

Zapłać z PLAY to jedna z wielu metod płatności dostępnych w SkyCash dla kupowania biletów komunikacji miejskiej.

Zapłać z PLAY to jedna z wielu metod płatności dostępnych w SkyCash dla kupowania biletów komunikacji miejskiej.

Z tej metody płatności mogą skorzystać wszyscy Klienci ofert na abonament w Play,

Jak to zrobić? Wystarczy, że przy zakupie biletu, wybierając metodę płatności, wskażesz "Zapłać z PLAY". Opłata za bilety komunikacji miejskiej zostanie automatycznie doliczona do rachunku.

- SkyCash to wygodny sposób na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, ale także cały szereg innych, ułatwiających codzienne życie usług – powiedział Piotr Bochenek, członek zarządu SkyCash. - Korzystając z aplikacji można m.in. kupować bilety na pociągi większości polskich przewoźników kolejowych, doładowywać telefony na kartę, wypłacać gotówkę z bankomatów czy dokonywać płatności za domowe rachunki - dodaje Bochenek.

Aplikację SkyCash można pobrać w sieci za darmo.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
SkyCash
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.