TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sposób na wandali? Worek bokserski obok wiaty
TransInfo,pl - Opublikowano: 02.10.2017 13:24:31
Sposób na wandali? Worek bokserski obok wiaty; fot. FB Sołtys Trzebież

Na nietypowy sposób walki z wandalami wpadła sołtys Trzebieży, która w pobliżu często dewastowanego przystanku postawiła worek bokserski. Brawo za pomysł!

Na nietypowy sposób walki z wandalami wpadła sołtys Trzebieży, która w pobliżu często dewastowanego przystanku postawiła worek bokserski. Brawo za pomysł!

- Mam nadzieję, że osoby, które wyżywały się na wiacie przystankowej, dadzą teraz upust swym złym emocjom i frustracjom dnia codziennego bijąc w worek, a nie w przystanek - wyjaśnia Małgorzata Siemianowska, która jednocześnie informuje, że pomysł nie został sfinansowany z budżetu sołectwa, a środki na jego realizację pochodzą z konkursu na grant sołecki, do którego zgłoszono projekt mający służyć integracji społeczeństwa i poprawie bezpieczeństwa.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przystanek
wandal
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.