TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

SPPK zapłaci 500 zł za każdego wandala
TL, TransInfo - Opublikowano: 17.07.2017 10:30:28
SPPK zapłaci 500 zł za każdego wandala

Koniec żartów. Szczeciński-policki przewoźnik ma dość niszczenia autobusów. Za wskazanie sprawcy płaci 500 zł

Koniec żartów. Szczeciński-policki przewoźnik ma dość niszczenia autobusów. Za wskazanie sprawcy płaci 500 zł.

Robimy nową akcję. Powoli mamy dosyć ciągłych dewastacji i niszczenia autobusów w środku. Bazgranie, odrywanie , plamienie, odklejanie komunikatów, przyklejanie nalep. Temu się chcemy przeciwstawić - czytamy na fanpage'u Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Świadek, który widzi takie zdarzenie ma zadzwonić pod wskazany numer telefonu lub napisać maila. Jeśli dzięki tej informacji zostanie złapany wandal to zgłaszający może liczyć na 500 złotych nagród

Co roku wydajemy kilkadziesiąt tysięcy złotych na usuwanie zniszczeń. Czasem wystarczy zmyć napisy, ale kiedy są one wydrapane na szybie lub całe siedzenie jest pocięte, a gąbka ze środka wyrwana, to w grę wchodzi jedynie wymiana całego elementu - mówi w rozmowie z Onetem Grzegorz Ufniarz z SPPK. Pomysł podpatrzyliśmy u niemieckich przewoźników i postanowiliśmy go wprowadzić w życie, ponieważ - szczerze mówiąc - skończyły nam się już pomysły, jak walczyć w aktami wandalizmu.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SPPK SZczecin
wandal
akcja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.