TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tablice w kieleckich autobusach z nową funkcją
TransInfo.pl - Opublikowano: 09.08.2019 11:06:01
Tablice w kieleckich autobusach z nową funkcją (foto: ZTM)

Tablice koralikowe w autobusach komunikacji miejskiej w Kielcach mają nową funkcję.

Tablice koralikowe w autobusach komunikacji miejskiej w Kielcach mają nową funkcję.

Od czwartku (8 sierpnia) na tablicach, wyświetla się orientacyjny czas przybycia autobusu do kolejnych przystanków. Wprowadzenie takiego rozwiązania znacznie ułatwi pasażerom przemieszczanie się po Kielcach oraz spowoduje lepsze zaplanowanie następnych czynności np. przesiadek. Nowa funkcja polegająca na pokazywaniu czasów będzie pojawiała się sukcesywnie z powodu konieczności wgrania nowego oprogramowania.

Docelowo możliwość śledzenia czasów dojazdu do przystanku będzie dostępna w większości autobusów poruszających się po Kielcach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kielce
informacja pasażerska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.