TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tańszy bilet okresowy POLREGIO w KOLEO
TransInfo.pl - Opublikowano: 03.09.2018 09:52:40
Tańszy bilet okresowy POLREGIO w KOLEO

Kup w KOLEO bilet okresowy POLREGIO i zaoszczędź nawet 50%.

Kup w KOLEO bilet okresowy POLREGIO i zaoszczędź nawet 50%.

Dla osób, które regularnie dojeżdżają do pracy, do szkoły lub na studia pociągiem, POLREGIO przygotowało bardzo korzystną ofertę tańszych podróży.

Kupując bilet okresowy – tygodniowy, miesięczny lub kwartalny - możesz zaoszczędzić nawet połowę kosztów przejazdu, w porównaniu do podróży na biletach jednorazowych!

Specjalnie dla Was, od 1 września w KOLEO uruchomiliśmy również możliwość zakupu biletu okresowego poprzez aplikacje mobilne na systemy Android i iOS co pozwoli Ci jeszcze sprawniej kupić bilet okresowy. Pamiętaj, że kupując bilet poprzez aplikację KOLEO nie musisz go drukować i masz go zawsze przy sobie!

Więcej informacji wraz ze szczegółową instrukcją zakupu znajdziesz na stronieWIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Koleo
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.