TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tańszy bilet z kartą Visa. W SkyCash
TransInfo.pl - Opublikowano: 05.09.2018 11:17:53
Bilet z wakacji do szkoły w SkyCash!

Masz kartę Visa? Masz zniżkę! W systemie SkyCash.

SkyCash wspiera wszystkich, którzy podróżują. Czasem jest to daleka droga w góry, czasem nad morze. Częściej jednak jest to codzienna podróż do szkoły, która zaczyna się już niebawem.

Wszystkim, którzy dojeżdżają do szkoły przypominamy, że w SkyCash są dostępne bilety:

  • Komunikacji miejskiej

  • 9 kolei regionalnych

  • Autokarów PKS Polonus

Z kolei rodzicom podpowiadamy, że mogą doładować młodym pasażerom Konto SkyCash. Dzięki temu zyskają oni bezpieczne narzędzie do płacenia za bilety.

Masz kartę Visa? Masz zniżkę!

Chcesz, aby nawet połowa wartości biletu kupionego w SkyCash do Ciebie wróciła? Zarejestruj swoją kartę Visa na stronie VisaOferty.pl i zapłać nią za bilet! Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej i kolei regionalnych dostępne w aplikacji SkyCash.

Po zakończonej podróży otrzymasz zwrot na swoje konto. Szczegóły i regulamin navisaoferty.pl


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
SkyCash
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.