TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tarnów: Wiaty obsłuży GLASS-BUD
TransInfo.pl - Opublikowano: 25.01.2016 19:52:48

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje o wyniku przetargu na świadczenie usług w zakresie obsługi przystanków autobusowych i remontu wiat autobusowych

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje o wyniku przetargu na świadczenie usług w zakresie obsługi przystanków autobusowych i remontu wiat autobusowych.

Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje wymianę lub uzupełnienie szyb wykonanych ze szkła bezpiecznego klejonego o grubości od 6 mm do 8 mm, o maksymalnych wymiarach 120 cm x 205 cm. Ilość elementów przedmiotu zamówienia, tj. ilość szyb do wymiany lub uzupełnienia w okresie obowiązywania zamówienia - minimalny gwarantowany zakres zamówienia: 50 elementów o powyższych wymiarach z możliwością zastosowania prawa opcji i rozszerzenia zamówienia maksymalnie do 60 elementów

W przetargu złożono tylko 1 ofertę i tym samym kontrakt wygrała firma Usługowo - Handlowa GLASS-BUD Stanisław Kaziród, Otfinów 112, Otfinów, małopolskie z ceną 28800,00 PLN.

Wcześniejsza szacunkowa wartość zamówienia wyniosła (bez VAT): 24390,24 PLN


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tarnów
wiaty
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.