TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tarnów: Wiaty obsłuży GLASS-BUD
TransInfo.pl - Opublikowano: 25.01.2016 19:52:48

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje o wyniku przetargu na świadczenie usług w zakresie obsługi przystanków autobusowych i remontu wiat autobusowych

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje o wyniku przetargu na świadczenie usług w zakresie obsługi przystanków autobusowych i remontu wiat autobusowych.

Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje wymianę lub uzupełnienie szyb wykonanych ze szkła bezpiecznego klejonego o grubości od 6 mm do 8 mm, o maksymalnych wymiarach 120 cm x 205 cm. Ilość elementów przedmiotu zamówienia, tj. ilość szyb do wymiany lub uzupełnienia w okresie obowiązywania zamówienia - minimalny gwarantowany zakres zamówienia: 50 elementów o powyższych wymiarach z możliwością zastosowania prawa opcji i rozszerzenia zamówienia maksymalnie do 60 elementów

W przetargu złożono tylko 1 ofertę i tym samym kontrakt wygrała firma Usługowo - Handlowa GLASS-BUD Stanisław Kaziród, Otfinów 112, Otfinów, małopolskie z ceną 28800,00 PLN.

Wcześniejsza szacunkowa wartość zamówienia wyniosła (bez VAT): 24390,24 PLN


WIĘCEJ
Sprawdź też:
Tarnów
wiaty

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.