TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trudna sytuacja w Gdańsku, bilety ZTM honorowane w pociągach SKM
TransInfo.pl - Opublikowano: 11.05.2018 17:30:52
Trudna sytuacja w Gdańsku, bilety ZTM honorowane w pociągach SKM

Gwałtowne i nawalne opady deszczu w Gdańsku. Są spore utrudnienia.

Gwałtowne i nawalne opady deszczu w Gdańsku. Są spore utrudnienia.

W ciągu 15 do 30 minut do godziny 16.40 spadło: Strzyża opad 38,1 mm, Góra Gradowa Śródmieście 39, Brzeźno 28,89, Chełm 23, Jelitkowo 17,43, Dolne Miasto 12 (średnia miesięczna z 10 ostatnich lat z maja to 50-60 mm). W mieście doszło do miejscowych podtopień. Największych w rejonie ul Kartuskiej i 3 Maja, Alei Zwycięstwa, Powstańców Warszawskich, Hallera.

Aktualnie kanalizacja burzowa odbiera wodę, a służby wspomagają odpompowanie na ulicy 3 Maja/Kartuskiej. Urząd Miasta prosimy o stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających newralgiczne miejsca.

Komunikacja tramwajowa została wstrzymana na Alei Zwycięstwa, Alei Hallera i Węźle Kliniczna. Autobusy jeżdżą bez większych utrudnień.

Zbiera się Sztab w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Bilety ZTM Gdańsk honorowane są w pociągach PKP SKM na trasach Gdańsk Śródmieście - Gdańsk Żabianka - Gdańsk Śródmieście oraz Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Wrzeszcz. Honorowanie wprowadzono z powodu trudnej sytuacji na gdańskich ulicach. Obowiązuje do odwołania.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
PKP SKM
utrudnienia
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.