TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trump w Warszawie: specjalne parkingi dla autokarów
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 05.07.2017 10:58:41
Trump w Polsce: specjalne parkingi dla autokarów

Policja przygotowała specjalne parkingi dla autokarów, które będą przywozić ludzi na wystąpienie prezydenta USA Donald Trumpa na placu Krasińskich.

Policja przygotowała specjalne parkingi dla autokarów, które będą przywozić ludzi na wystąpienie prezydenta USA Donald Trumpa na placu Krasińskich. Wystąpienie planowane jest w czwartek 6 lipca o godzinie 13.

Jak podała Komenda Stołeczna Policji, kierowcy autokarów, którymi do stolicy przybędą zorganizowane grupy chcące uczestniczyć w tym wydarzeniu, powinni parkować w wyznaczonych parkingach.

Stołeczni policjanci zalecają trzy lokalizacje, w których kierowcy autokarów mogą się zatrzymać.

Pierwsza to pl. Bankowy, skąd pasażerowie będą mogli przejść do bramek wejściowych mieszczących się przy ul. Długiej i ul. Miodowej.

Kolejne miejsce znajduje się przy ul. Andersa (zatoka autobusowa pomiędzy ul. Nowolipie a pl. Bankowym na wysokości kina "Muranów"), skąd będzie można przejść do bramek wejściowych przy ul. Długiej i ul. Miodowej.

Trzecia - przy ul. Anielewicza (na odcinku między ul. Zamenhofa a ul. Andersa), skąd będzie można przejść do bramki przy ul. Bonifraterskiej.

Policja podała, że bramki zostaną otwarte o godzinie 10, a ich zamknięcie przewidziane jest na godzinę 12. W związku z tym autokary w tych miejscach mogą wjeżdżać w godzinach 9 – 11.30.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
parking
Policja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.