TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Urodzinowa promocja Wizz Air. Firma ma 16 lat!
InfoAir.pl - Opublikowano: 19.05.2020 13:45:27
Urodzinowa promocja Wizz Air. Firma ma 16 lat!

WIZZ kończy dziś 16 lat!

Urodzinowa promocja Wizz Air. Firma ma 16 lat!

 Jak informuje węgierski przewoźnik: -"Wierzymy, że lepiej jest dawać niż brać, więc zapraszamy Cię do świętowania z nami i skorzystania z wyprzedaży "Sweet 16"! Uzyskaj 16% zniżki na wszystkie bilety i dodaj WIZZ Flex do swojej rezerwacji za jedyne 1 euro – tylko dzisiaj.

Promocyjne szczegóły

Promocja obowiązuje 19 maja 2020 r. od godziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego ("Okres promocyjny").

Promocje oznaczają 16% zniżkę cenową (Promocja 1) oraz cenę 1 euro za usługę Wizz Flex (Promocja 2).

Promocja 1: Zniżka 16% dotyczy ceny biletów, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Zniżka 16% dotyczy wszystkich lotów i wszystkich celów podróży dostępnych w witrynie wizzair.com i aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym.

Promocja 1 dotyczy wyłącznie rezerwacji dokonywanych w witrynie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ.

Promocja 2: Cena 1 euro ("Cena promocyjna") dotyczy usługi Wizz Flex za pasażera za lot w przypadku jej zakupu jako samodzielnej usługi podczas tworzenia rezerwacji w witrynie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym. Wykupując usługę Wizz Flex w okresie promocyjnym, przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz powyższe warunki oraz warunki i zasady Wizz Flex. Promocje nie mają zastosowania do rezerwacji grupowych. Promocje mogą być łączone i stosowane razem.

Udział w Promocji 1 jest warunkiem udziału w Promocji 2, ponieważ WizzFlex można nabyć tylko podczas rezerwacji lotu; udział w Promocji 2 nie jest warunkiem udziału w Promocji 1.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Wizz Air