TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W Krakowie powstają Kiss and Ride [FILM]
TransInfo.pl - Opublikowano: 07.06.2019 12:30:13
W Krakowie powstają Kiss and Ride (foto: UMK)

Parkingi Kiss and Ride są już na 23 ulicach w Krakowie. W ostatnim czasie powstały między innymi na ulicach: Wielickiej, Wadowickiej, Andersa i Starowiślnej.

Parkingi Kiss and Ride są już na 23 ulicach w Krakowie. W ostatnim czasie powstały między innymi na ulicach: Wielickiej, Wadowickiej, Andersa i Starowiślnej.

W Krakowie cieszą się coraz większym powodzenie wśród kierowców. Są już przy dwudziestu trzech ulicach. W centrum ale także w Nowej Hucie. Wkrótce dołącza do tego grona kolejne przy 29 Listopada i Wybickiego. Powstają tam gdzie jest taka potrzeba i gdzie wskazują mieszkańcy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
kiss and ride
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.