TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W Krakowie zapowiedzi kolejnych przystanków po angielsku
TransInfo.pl - Opublikowano: 06.02.2019 10:05:29
W Krakowie zapowiedzi kolejnych przystanków po angielsku

Zapowiedź przystanku "Dworzec Główny Tunel" oraz informacja o możliwości dojścia z przystanku "Teatr Słowackiego" do Dworca Głównego – to kolejne komunikaty w języku angielskim.

Zapowiedź przystanku "Dworzec Główny Tunel" oraz informacja o możliwości dojścia z przystanku "Teatr Słowackiego" do Dworca Głównego – to kolejne komunikaty w języku angielskim, które z myślą o obcojęzycznych pasażerach przygotował krakowski przewoźnik.

Angielskie zapowiedzi zostaną wgrane do pojazdów w ciągu najbliższych dni.

Krakowski Urząd Miasta przypomina, że turyści jadący do Wieliczki już od ubiegłego roku słyszą w języku angielskim zapowiedź przystanku "Kopalnia Soli Wieliczka".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
przystanek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.