TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawska komunikacja w rytmie hip-hopu. To trzeba zobaczyć! [FILM]
TransInfo.pl - Opublikowano: 20.05.2020 13:30:02
Warszawska komunikacja w rytmie hip-hopu. To trzeba zobaczyć! [FILM]; fot. WTP / FB

ZTM Warszawa podjął wyzwanie rzucone przez MZA Warszawa i zarapował w szczytnym celu. Hot16challenge2.

3 maja jako pierwsi wyzwanie hot16challenge2 podjęli kierowcy Miejskich Zakładów Autobusowych, którzy nominowali kolejne spółki i instytucje miejskie: Tramwaje Warszawskie, Metro Warszawskie, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz Zarząd Oczyszczania Miasta.

Dodajmy, że Miejskie Zakłady Autobusowe był pierwszą w Polsce spółką komunikacyjna, która wzięła udział w charytatywnym wyzwaniu hot16challenge2. O autobusowym hip-hopie pisaliśmy TUTAJ

Czas na Zarząd

19 maj ZTM Warszawa podjął wyzwanie rzucone przez MZA Warszawa i zarapował w szczytnym celu.

Jak informuje Warszawski Transport Publiczny: -"Dzisiaj rapujemy w szczytnym celu, bo wiemy, że ludzi o dobrych sercach jest wielu... Dziękujemy: Marcinowi, Magdzie, Błażejowi, Marianowi, Sebastianowi i Mikołajowi (w kolejności pojawiania się) za brawurowy występ. Nasze nominacje: Arriva Polska, Mobilis, Michalczewski Warszawa.To teraz się będzie działo!

Warszawski występ można zobaczyć TUTAJ

Muzyczna akcja

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge" dla Siepomaga.pl.

Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.  Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challengeSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
Warszawa