TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawski kontroler sprawdzi bilet i da ... maseczkę [FILM]
TransInfo.pl - Opublikowano: 17.08.2020 21:00:21
Warszawski kontroler sprawdzi bilet i da ... maseczkę; fot. WTP

Warszawa/ Rusza kampania informacyjna o koronawirusie; kontrolerzy będą rozdawać maseczki

Warszawa rozpoczyna kampanię informacyjną, aby przypomnieć zalecenia sanitarne związane z epidemią koronawirusa.

Na ulicach pojawią się plakaty m.in. o tym, jak prawidłowo nosić maseczkę ochronną - poinformował w poniedziałek, 17 sierpnia, ZTM Warszawa.

W ramach kampanii kontrolerzy biletów w pojazdach transportu publicznego będą rozdawali maseczki zapominalskim pasażerom.

Jak przekazało ZTM, materiały informacyjne zostały przygotowane również w języku angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Plakaty prezentują, jak prawidłowo myć i dezynfekować ręce, przypominają o obowiązku zasłanianiu ust i nosa w środkach komunikacji miejskiej oraz o zachowaniu dystansu społecznego. Grafiki pojawią się na przystankach, w pojazdach komunikacji miejskiej, na słupach ogłoszeniowych i bilboardach.

Ponadto kontrolerzy Zarządu Transportu Miejskiego w czasie swojej pracy będą przypominać pasażerom o obowiązku zasłaniania nosa i ust a tym, którzy nie będą mieli zasłoniętej twarzy, podarują maseczkę.

-"W mediach społecznościowych WTP prezentowane będą grafiki i filmy pokazujące jak prawidłowo nosić maseczkę" - informuje ZTM. (PAP)

Zobaczcie to na filmie:


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
kontroler
Warszawa