TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Polonusem taniej z Warszawy do Olsztyna
- Opublikowano: 12.11.2019 14:31:06
Z Polonusem taniej z Warszawy do Olsztyna

Polonus z nową pulą promocyjnych biletów na podróże z Warszawy do Olsztyna.

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy oraz lider sieci Polonus Partner, udostępnił swoim pasażerom nową pulę biletów promocyjnych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Bilety na wybrane połączenia łączące Warszawę z Olsztynem dostępne są już od 15 zł.

Dzięki nowej promocji nasi pasażerowie mogą korzystać z przejazdów pomiędzy Warszawą a Olsztynem w super niskich cenach. Udostępniliśmy pulę promocyjnych biletów zaczynających się już od 15 zł. Warto już teraz planować podróże naszymi komfortowymi autokarami. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Aby skorzystać z nowej promocji wystarczy wyszukać interesujące nas połączenie na stronie przewoźnika pkspolonus.pl i dokonać wygodnego i szybkiego zakupu korzystając z wielu udostępnionych sposobów płatności.

W ramach realizowanych kursów łączących Olsztyn z Warszawą biało-czerwone autokary Polonusa odjeżdżają aż pięć razy dziennie razy dziennie. Podróż rozpoczyna się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godz. 7.45, 10:10, 12:05, 14:35 oraz 17:30. Kursy powrotne z Dworca Autobusowego w Olsztynie odjeżdżają o godz. 5.10, 15.45 oraz 16.45, natomiast z przystanku pod szpitalem MSWiA o godz. 6.15 oraz 12.10.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.
WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus