TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Ubera korzysta milion polskich użytkowników
UBER Magdalena Szulc, Marcin Dulnik, TL, TransInfo - Opublikowano: 19.04.2017 14:57:16
Uber zawiesza po wypadku program taksówki / fot. Dllu, Wikimedia Commons, CC-BY-SA-4.0

Aplikacja Uber ma w Polsce już milion zarejestrowanych użytkowników. Aplikację zna prawie 90% młodych ludzi z największych polskich miast - Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi

Aplikacja jest dostępna w Polsce od 2014 r., mogą z niej korzystać mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Poznania, Wrocławia, Łodzi i Konurbacji Śląskiej. Polska jest dla Ubera III największym rynkiem w Unii Europejskiej, po Wielkiej Brytanii i Francji.

Aplikacja Uber ma w Polsce już milion zarejestrowanych użytkowników. W ciągu niespełna 3 lat obecności na polskim rynku Uber udostępnił swoje usługi w 7 polskich aglomeracjach - Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Konurbacji Śląskiej, gdzie spotkał się z ciepłym przyjęciem mieszkańców, zwłaszcza wśród osób urodzonych między 1978 a 1990 r. Z aplikacji korzystała bądź korzysta ? młodych mieszkańców największych polskich miast.

- Dziękujemy milionowi polskich użytkowników za zaufanie, którym nas obdarzyli - w ciągu niespełna 3 lat obecności na polskim rynku Uber stał się najpopularniejszą aplikacją do zamawiania przejazdów. Użytkownicy Ubera zwracają uwagę na bezpieczeństwo, wygodę i przystępną cenę, a nas cieszy, że ponad 95% z nich jest zadowolonych z korzystania z aplikacji ? mówi Kacper Winiarczyk, dyrektor generalny Ubera w Polsce.

Popularność aplikacji jest związana z dużą akceptacją nowych technologii wśród młodych Polaków. 72% młodych Polaków z największych miast za bardziej wiarygodny sposób naliczania opłaty za przejazd uważa wskazanie nawigacji GPS niż wskazanie taksometru, a prawie 60% z nich bardziej ufa weryfikacji kierowcy w aplikacji mobilnej niż identyfikacji kierowcy w pojeździe.

Aplikacja Uber jest obecna w Polsce od 2014 r., zna ją prawie 90% młodych ludzi z największych polskich miast - Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi oraz miast wchodzących w skład Konurbacji Śląskiej. Od lutego 2017 roku warszawiacy mogą korzystać z aplikacji UberEATS, która umożliwia zamawianie posiłków z ponad 300 stołecznych restauracji.

Z okazji osiągnięcia miliona użytkowników Uber przygotował specjalną promocję i zwiększył wartość kodu polecającego z 15 do 30 zł.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Taksówki
nowe technologie
aplikacje mobilne
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.