TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zaktualizuj ŚKUP sam i on-line
KZK GOP TL, TransInfo - Opublikowano: 20.03.2017 14:05:08
Zaktualizuj ŚKUP sam i on-line

Kolejne udogodnienie w systemie ŚKUP. Pasażerowie wykonujący transakcje przez Portal Klienta będą mogli zaktualizować swoje karty ŚKUP nie wychodząc z domu. Aby to wykonać, wystarczy zainstalować na swoim smartfonie nową aplikację ŚKUP NFC.

Dzięki aplikacji pasażerowie będą mogli zaktualizować bilety na swojej karcie już po ok. 20-30 min. od dokonania płatności za pomocą Portalu Klienta, a w przypadku zasilenia e-portmonetki po upływie ok. godziny. Aplikacja jest prosta w użyciu, wystarczy przyłożyć kartę ŚKUP do tylnej ściany telefonu, a oprogramowanie zrobi za nas resztę. Dzięki temu rozwiązaniu proces zakupu biletów będzie szybszy i prostszy.

Obecnie aplikacja dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych z obsługą NFC z zainstalowanym oprogramowaniem Android 4.4.2 lub nowszym.

Aby skorzystać z aplikacji należy:

1.       Zainstalować aplikację ŚKUP NFC (za pomocą sklepu play)

2.       Wykonać operację na Portalu Klienta ŚKUP (kupić bilet lub doładować e-portmonetkę).

3.       Odczekać 20-30 min. (w przypadku zasilenia e-portmonetki - ok. godziny).

4.       Zalogować się korzystając z numeru swojej karty ŚKUP oraz hasła karty (analogicznie jak do logowania do Portalu ŚKUP).

5.       Przyłożyć kartę ŚKUP do tylnej ściany urządzenia mobilnego / smartfona i poczekać na pojawienie się komunikatu o zakończeniu aktualizacji danych.

W sklepie umieszczona została wersja 1.0 (beta), wszelkie zmiany oraz modyfikacje będą wprowadzane na bieżąco. W związku z uruchomioną wersją pilotażową wszelkiego rodzaju problemy z działaniem należy zgłaszać bezpośrednio do KZK GOP.


Sprawdź też:
bilet
ŚKUP
KZK GOP

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.