TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

zbiletem.pl ma nowe kanały płatności
TransInfo.pl - Opublikowano: 08.10.2019 09:30:36
Nowe kanały płatności zbiletem.pl

W aplikacji zbiletem.pl można teraz korzystać z płatności Apple Pay, Google Pay i Blik One Click.

W aplikacji zbiletem.pl można teraz korzystać z płatności Apple Pay, Google Pay i Blik One Click.

Użytkownicy aplikacji zbiletem.pl mogą kupować bilety komunikacji miejskiej korzystając z płatności Apple Pay ™, Google Pay ™, oraz Blik One Click. W sklepach AppStore oraz Google Play dostępne są nowe wersje aplikacji.

-"Aplikacja zbiletem.pl służy do kupowania biletów i ułatwia korzystanie z nich, tak aby podróżowanie komunikacją miejską było wygodniejsze. To jest nasz cel. Element płatności jest tutaj kluczowy. Nowe metody płatności to krok w tym kierunku. Dzięki Apple Pay i Google Pay użytkownicy będą mogli płynnie płacić za bilety bez konieczności dodawania karty w aplikacji. Z kolei zwolennicy płatności Blikiem zyskują możliwość szybkiego płacenia bez konieczności przepisywania kodu" - mówi Miłosz Olejniczak, zbiletem.pl.

Kolejne miasta

zbiletem.pl działa w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Umożliwia organizatorom transportu i przewoźnikom sprzedaż zarówno biletów jednorazowych w aplikacji mobilnej jak i okresowych biletów imiennych w sklepie internetowym. Dzięki tej ostatniej funkcji pasażerowie mogą przechowywać w aplikacji mobilnej również bilety miesięczne i dłuższe. Wkrótce do platformy przystąpią kolejne miasta.

Platforma dystrybucji biletów zbiletem.pl należy do spółki Infospread Polska, w grupie Infospread, która dostarcza aplikacje dla organizatorów transportu również w Szwecji.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
apka
zbiletem.pl