TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

zbiletem.pl w Łodzi, będą bilety za 1 zł
TransInfo.pl - Opublikowano: 12.02.2018 12:14:11
zbiletem.pl w Łodzi, będą bilety za 1 zł

Pasażerowie MPK-Łódź będą mogli kupować bilety komunikacji miejskiej w aplikacji zbiletem.pl. Dodatkowym bonusem będzie pula 5 000 biletów 20-minutowych w promocji za 1 zł.

Darmowa aplikacja zbiletem dostępna jest na smartfony z Androidem oraz iPhone. Aby zacząć korzystać z aplikacji jak z osobistego biletomatu, wystarczy pobrać ją na smartfon i zalogować się swoim numerem telefonu.

Zakup biletu również nie wymaga zakładania konta czy przelewania środków. Za bilet możemy zapłacić każdą kartą płatniczą Visa lub Mastercard. Możemy skorzystać też z opcji płatności szybkim przelewem lub Blikiem. Bezpieczeństwo zakupów w aplikacji zapewnia PayU.

Bilet jest skasowany, a więc ważny, od momentu zakupu. Kontrola biletu wygląda tak jak w przypadku tradycyjnych biletów papierowych, z tą różnicą, że bilet okazujemy do kontroli na ekranie smartfonu. Bilet musimy oczywiście kupić najpóźniej z chwilą wejścia do pojazdu.

zbiletem.pl to aplikacja stworzona w Łodzi, obecna na rynku od 2015 roku. Działa w kilkunastu miastach w Polsce umożliwiając zakup biletów okresowych i jednorazowych. W Łodzi w aplikacji dostępne są wszystkie bilety czasowe i krótkookresowe na komunikacja miejską realizowaną przez MPK-Łódź.

Łódź to kolejne miasto, które dołączy do aplikacji mobilnej zbiletem.pl. Dotychczas mogli z niej korzystać pasażerowie takich przewoźników, jak: MPK Gniezno, MPK Inowrocław, KLA, MPK Legnica, MiniBus, MPK Włocławek, MZK Skierniewice, MZK Tomaszów Mazowiecki czy MPK Zduńska Wola. Aplikacja działa również w Nysie, Rybniku, Rzeszowie, Słupsku czy Zawierciu.

5 000 biletów 20-minutowych w promocji za 1 zł na start zbiletem w Łodzi

zbiletem.pl wraz z operatorem płatności PayU zachęcają do skorzystania ze specjalnej promocji na start aplikacji w Łodzi, udostępniając pulę pięciu tysięcy biletów 20-minutowych za 1 zł. Bilety normalne i ulgowe w cenach nominalnych 2,80 zł oraz 1,40 zł dostępne są w cenie promocyjnej dla każdego, od 12 lutego do wyczerpania się promocyjnej puli biletów.

Aplikacja mobilna zbiletem.pl dostępna jest w sklepach AppStore i Google Play.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
Łódź
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.