TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

zbiletem.pl w Warszawie. Od 18 lutego
TransInfo.pl - Opublikowano: 14.02.2019 16:35:39
zbiletem.pl w Warszawie. Od 18 lutego

Zbiletem.pl to piąta aplikacja mobilna, w której dostępne są bilety Warszawskiego Transportu Publicznego.

Coraz więcej biletów WTP sprzedawanych jest za pomocą aplikacji mobilnych. Od 18 lutego pasażerowie będą mogli je kupować za pośrednictwem kolejnej aplikacji - zbiletem.pl.


Zbiletem.pl jest dostępna dla użytkowników iPhone i Android. Aplikacja jest darmowa. Aby zacząć z niej korzystać, wystarczy przy pierwszym uruchomieniu podać numer telefonu pasażera. Dzięki niej smartfon staje się podręcznym biletomatem – po "podpięciu" do aplikacji karty płatniczej, umożliwia ona zakup biletu w kilka sekund. Aplikacja "uczy się" zachowań użytkownika. Dzięki temu ma on łatwy dostęp do biletów, z których najczęściej korzysta.


W aplikacji dostępne są bilety czasowe, jednorazowe i krótkookresowe. Możliwe sposoby płatności to karta płatnicza, szybki przelew internetowy lub Blik. Za bezpieczeństwo transakcji odpowiada system płatności online PayU. Aplikacja dostępna jest do pobrania w sklepach Google Play i AppStore. Łącznie z Warszawą, zbiletem.pl działa już w 20 polskich miastach, korzysta z niej kilkadziesiąt tysięcy pasażerów.

Piąta apka

Zbiletem.pl to piąta aplikacja mobilna, w której dostępne są bilety Warszawskiego Transportu Publicznego. Zakup jest możliwy również za pośrednictwem moBilet, mPay, SkyCash i jakdojade.pl. Sieć sprzedaży wykorzystująca kanał dystrybucji online jest stale rozwijana. W ramach otwartego systemu już wkrótce dołączy do kolejny operator.

Pasażerowie Warszawskiego Transportu Publicznego coraz chętniej kupują bilety za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. W 2018 r. Zarząd Transportu Miejskiego zanotował sprzedaż biletów stołecznej komunikacji o wartości ponad 955 mln zł. Była ona wyższa niż w 2017 roku o ponad 8 mln zł. Za pośrednictwem aplikacji mobilnych zakupiono bilety o wartości ok. 29,8 mln zł. Ten kanał dystrybucji zanotował największy wzrost w porównaniu z 2017 r. – o aż 77,61 proc.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
apka
bilet
ZTM Warszawa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.