TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Złote karty PEKA do wylicytowania w Poznaniu
TransInfo.pl - Opublikowano: 10.01.2018 14:38:00
Złote karty PEKA do wylicytowania w Poznaniu

"Złote" karty PEKA na okaziciela, na których widnieje podpis prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, powstały specjalnie z myślą o 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie będą dostępne w sprzedaży. Można je zdobyć jedynie przystępując do licytacji

"Złote" karty PEKA na okaziciela, na których widnieje podpis prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, powstały specjalnie z myślą o 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie będą dostępne w sprzedaży. Można je zdobyć jedynie przystępując do licytacji, które odbędą się w Centrum Kultury Zamek oraz na Ławicy.

ZTM Poznań przypomina też, że zgodnie z uchwałą Rady Miasta, wolontariusze WOŚP mogą w dniu Finału (czyli 14 stycznia br.) podróżować pojazdami transportu publicznego na liniach organizowanych przez ZTM za darmo, pod warunkiem posiadania identyfikatora wolontariusza WOŚP z naklejonym hologramem ZTM.

W dniu 26. Finału WOŚP mogą wystąpić czasowe wstrzymania ruchu (na czas startu uczestników biegu oraz podczas "światełka do nieba"), nie są planowane dodatkowe zmiany w komunikacji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PEKA
ZTM Poznań
Poznań
WOŚP
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.