TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zmiana za sterem gdańskiego transportu. Jerzy Dobaczewski odchodzi
TransInfo.pl - Opublikowano: 02.02.2019 14:00:53
Zmiana za sterem gdańskiego transportu. Jerzy Dobaczewski odchodzi; fot. ZTM Gdańsk

31 stycznia dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku, Jerzy Dobaczewski został odwołany z zajmowanego stanowiska.

31 stycznia dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku, Jerzy Dobaczewski został odwołany z zajmowanego stanowiska.Przypomnijmy, że Dobaczewski był szefem gdańskiego transportu przez ostatnich 10 lat.

-"31 stycznia zgodnie z Kodeksem pracy dokonano wypowiedzenia umowy o pracę dyrektorowi Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku, Jerzemu Dobaczewskiemu, zachowując ustawowy, tj. 3-miesięczny okres wypowiedzenia, rozpoczynający się od 1 lutego br. W okresie wypowiedzenia nie ma on obowiązku świadczenia pracy. W najbliższym czasie zostanie wyłonione kierownictwo Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku. W piątek osobą pełniącą obowiązki dyrektora został dotychczasowy zastępca pana Dobaczewskiego Sebastian Zomkowski" - poinformowało w piątek 1 lutego biuro prasowe gdańskiego magistratu.

Nie znamy bezpośrednich przyczyn odwołania dyrektora, natomiast - jak sugerują lokalne media - ten ruch należy wiązać ze zmianą osoby odpowiedzialnej za transportu w mieście , gdzie dotychczasowego wiceprezydenta Piotra Grzelaka zastąpił nowy wiceprezydent Piotr Borawski. Nowa strategia - nowi ludzie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
ZTM Gdańsk
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.