TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZTM rusza z konsultacjami komunikacji po otwarciu nowych stacji metra
ZTM TransInfo.pl - Opublikowano: 12.04.2019 16:22:26
ZTM rusza z konsultacjami komunikacji po otwarciu nowych stacji metra

Warszawski ZTM rozpoczyna konsultacje społeczne dotyczące zmian w komunikacji po uruchomieniu nowych stacji II linii metra na Pradze-Północ i Targówku.

Warszawski ZTM rozpoczyna konsultacje społeczne dotyczące zmian w komunikacji po uruchomieniu nowych stacji II linii metra na Pradze-Północ i Targówku.

W poniedziałek, 15 kwietnia, od godz. 12.30 do 13.30, zaprasza do udziału w specjalnym czacie z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego, Wiesławem Witkiem. Propozycje ZTM dotyczące tego, jakimi trasami będą jeździć autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego po otwarciu trzech stacji metra, przedstawiliśmy pod koniec marca. Teraz ZTM zaprasza mieszkańców stolicy do dyskusji. Konsultacje społeczne rozpoczną się od czatu z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego. Internauci będą mogli zapytać go o szczegóły proponowanych zmian komunikacyjnych i przedstawić swoje pomysły. Czat dostępny będzie po adresem czat.ztm.waw.pl.

ZTM zaplanował także pięć spotkań z mieszkańcami Targówka, Białołęki, Marek i Pragi-Północ. W ich trakcie pracownicy Zarządu rozmawiać będą z mieszkańcami na temat przedstawionych propozycji dotyczących transportu publicznego po uruchomieniu stacji Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka.

Dzielnica / miasto

Data

Godziny

Miejsce

Targówek

6.05
poniedziałek

17:00 - 21:00

Gimnazjum nr 141 / Szkoła Podstawowa nr 377
ul. Trocka 4

Białołęka

16.05
czwartek

18:00 - 21:00

Szkoła Podstawowa nr 368
ul. Ostródzka 175

Marki

21.05
wtorek

17:00 - 20:00

Centrum Aktywności Fabryczna 3
ul. Fabryczna 3

Targówek

2.06
niedziela

11:00 - 16:00

Urząd Dzielnicy Targówek
ul. Kondratowicza 20

Praga-Północ

12.06
środa

17:00 - 20:00

Urząd Dzielnicy Praga-Północ
ul.Kłopotowskiego 15

Swoją opinię wyrazić będzie można także podczas otwartego posiedzenia Rady Warszawskiego Transportu Publicznego. Odbędzie się ono we wtorek, 4 czerwca, w godzinach 17.00-20.00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 na Pradze-Północ.

Uwagi na temat planowanych zmian w Warszawskim Transporcie Publicznym można zgłaszać również drogą elektroniczną, na adres konsultacje@ztm.waw.pl, do 23 czerwca br.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
ZTM Warszwa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.